Bizim Hikayemiz

Bizim Hikayemiz

Woodstar, Ofis Mobilyaları sektöründe kalifiye işçiliği ve teknolojiyi bir araya getirip harmanlayarak müşterilerine en kaliteli ve modern ürün – hizmeti sunuyor. Hem teknik bilgi bakımından hem de uygulamalı eğitimler açısından kendisini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden teknik ekip ve yöneticilere sahip olan firmamız, kendimizi geliştirmek amacıyla her ay profesyonel eğitmenlerin hazırladığı bir eğitimden geçiyor. Eğitimden edindiğimiz bilgileri tecrübemizle birleştirip siz değerli müşterilerimize olabilecek en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Gaziantep merkezli olan Woodstar,  Ofis, bahçe, okul, hastane, kuaför, kafeterya ve restoran gibi ticari ve kişisel alanlar için her türlü ürünü; tasarımından fiyatına, ergonomikliğinden; gerekliliğine kadar birçok faktörü ön planda tutarak müşterilerine geniş seçim imkânı tanıyor. Üstelik Tema Vakfı ile birlikte yapmış olduğumuz Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında Manisa Salihli Gökköy Hatıra Ormanında Müşterilerimiz adına Gelecek Nesiller İçin Mutlu Bir Hayat projesi adı altında fidanlar dikmekteyiz.

Sadece Türkiye çapında değil, dünyanın dört bir yanına ihraç ettiğimiz ürünler ile uluslararası arenada da Woodsstar adından sıkça söz ettirmekteyiz, “Türkiye’nin Ulusal Markası” olmanın verdiği gururun mutluluğu yaşıyoruz. Woodsstar; dinamik ve genç yapısıyla, doğru stratejiler üretip bunları uygulamadaki kararlılığıyla uzun dönemli hedeflerini 5 yıl gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirip sektör liderliğine ulaşma başarısı göstermiştir. Woodsstar, zirvede kalmanın zirveye ulaşmaktan daha zor olduğunu bilmekte ve faaliyetlerinin her alanında bu sorumlulukla hareket etmektedir.